Sport

Reklama

Zdjęcie: 

Break Dance

pon., 05/08/2017 - 17:43 -- zzz
Break Dance to hobby dla odważnych, przebojowych i prawnych fizycznie. A może wręcz odwrotnie: Break pomaga osiągnąć to wszystko. Pewne jest, że aby stać się prawdziwym b -boyem/ b - girl nie wystarczą dobre chęci, potrzebny będzie duży wysiłek i sam
Polub Plportal.pl:

Kierowca rajdowy Kajetanowicz i jego pilot Baran laureatami Konkursu Fair Play PKOl

wt., 05/17/2016 - 19:21 -- Administrator
Kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz i jego pilot Jarosław Baran zostali laureatami 49. Konkursu Fair Play PKOl. W czwartek odebrali nagrodę za sportową postawę podczas ubiegłorocznego Rajdu Barum w Czechach.

Chisora ponownie zgłupiał. Wcześniej spoliczkował i opluł braci Kliczko, bił się z Hayem

wt., 05/17/2016 - 19:20 -- Administrator
Jeden z największych skandalistów wagi ciężkiej znów o sobie przypomniał. We wtorek w Niemczech Dereck Chisora rozpętał awanturę z Kubratem Pulewem, powiększając swoją listę grzechów o kolejny wybryk. "Del Boy" ma na koncie szereg skandali.

Polscy taekwondocy wrócili z ME z workiem medali i z prezydentem

wt., 05/17/2016 - 19:19 -- Administrator
W fińskim Tampere zakończyły się Mistrzostwa Europy w Taekwon-do. Znakomicie wypadli tam Polacy, którzy zdobyli aż 56 medali, w tym 21 z najszlachetniejszego kruszcu. Biało-czerwoni odnieśli tam jeszcze jeden sukces, mianowicie prezydentem Europejskiej Federacji Taekwon-do ponownie został lublinianin Tadeusz Łoboda - już po raz czwarty w swojej karierze.

Surferka pomimo sukcesów nie może znaleźć sponsorów. Nie jest modelką...

wt., 05/17/2016 - 19:10 -- Administrator
Serwis foxnews.com pisze o 31-letniej surferce, Silvanie Limie, która pomimo sukcesów w swojej dyscyplinie wciąż nie może znaleźć sponsorów. Sportsmenka uważa, że ma ten problem ze względu na to, że nie wygląda jak modelka.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Sport