Reklama

Reklama

Kocia gra komputerowa Stray przynosi korzyści prawdziwym kotom

Wirtualny kot, główny bohater nowego hitu wśród gier wideo Stray, nie tylko wędruje wśród przerdzewiałych rur, przeskakuje nad niezidentyfikowanym szlamem i rozwiązuje zagadki w na pierwszy rzut oka opuszczonym mieście. Śmiały pręgowany rudzielec po

Ubisoft anuluje kolejne 4 produkcje

Anulowanie gier to częste zjawisko w branży. Z biegiem czasu mnóstwo tytułów zostało anulowanych, ponieważ firmy zwracają się w stronę tego, co się sprawdzi, zamiast podejmować niepotrzebne ryzyko. 

Jak stworzyć noże do rzucania w Dying Light 2

Po długim okresie oczekiwań gra Dying Light 2 nareszcie zawitała na konsolach. Kontynuacja gry Dying Light jest kolejną fabularną grą akcji z gatunku survival horror, stworzoną i wydaną przez Techland.

Nintendo Switch Sports – data premiery, gry, zwiastun i nie tylko

Następna generacja Nintendo Sports niedługo nadejdzie, a podekscytowanie graczy przybiera na sile. Jest to odwołanie do legendarnej Wii Sports z 2006 roku, nadchodząca wersja Nintendo Switch z pewnością wywoła uczucie nostalgii.

Wielkie zmiany nadchodzą do The Sims 4

Gra The Sims 4 jest obecna na rynku już od 8 lat. Przez ten czas zaliczyła zarówno wzloty, jak i upadki. A najbliższa darmowa aktualizacja wprowadzi duże zmiany.