To już oficjalne: serial Gdzie jest mój agent? powróci z piątym sezonem

Reklama

czw., 04/15/2021 - 10:46 -- MagdalenaL

Zdjęcie: Andrés Rodríguez / Pixabay

Myśleliśmy, że już na zawsze żegnamy się z agentami ASK. Jednak po licznych pogłoskach o potencjalnym powrocie serialu Gdzie jest mój agent?, Thomas Anargyros, prezes Mediewan Studios, którego jedna z firm produkuje ten serial dla France Télévisions, potwierdził te plotki w rozmowie z Europe 1: przewidziany jest piąty sezon.

Koniec serialu ogłoszony po czwartym sezonie wzbudził falę reakcji ze strony zasmuconych fanów. Ale członkowie agencji ASK jeszcze z nami nie skończyli. Dominique Besnehard, były agent gwiazd i producent serialu, sam również wyraził swoją frustrację z powodu ogłoszonego końca serialu: „Nie proszę może o 5 sezon, ale mimo wszystko szkoda go tak kończyć”, relacjonuje „Le point”. Wygląda na to, że jego życzenia się spełniły. Sama twórczyni serialu, Fanny Herrero, „zmęczona siedmioma latami pisania” już przed 4 sezonem opuściła załogę, powierzając swoje miejsce scenarzyście Victorowi Rodenbachowi oraz autorowi Frédéricowi Rossetowi.

Oprócz projektu filmowego zapowiedzianego przez Dominique’a Besneharda, ta dwójka ma nas również „zaszczycić nowym sezonem Gdzie jest mój agent?”, wyznaje prezes Mediewan. „Działamy bardzo sprawnie. Istnieje zamysł, aby w tym roku wyprodukować sezon, a wypuścić go pod koniec roku lub na początku następnego”. Ten bardzo szczególny epizod będzie przeznaczony dla małych ekranów, a więc nie będzie dostępny w kinach, według Besnehard. „Spróbujemy go wypuścić przy współpracy z Netflixem, przynajmniej jeśli będziemy kręcić w Stanach Zjednoczonych. Oczywiście dostępność serialu dla France Télévisions będzie priorytetem”, dodaje. Już niedługo we współpracy z France Télévisions rozpocznie się produkcja nowego sezonu.

 

Autor: 
Mathilde Seifert, tłum. Aleksandra Kaszubowska
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama